ALIN KAZANIN
ANA SAYFA » Vatan Bilgisayar´dan çifte açılış
Reklam
Eklenme tarihi: 19 Nisan 2011
Vatan Bilgisayar´dan çifte açılış
Vatan Bilgisayar, geçtiğimiz günlerde açtığı Dudullu Hiperstore açılışının ardından aynı hafta içinde 2 mağaza birden açmaya hazırlanıyor. Vatan Bilgisayar, 21 Nisan Perşembe günü Silivri Vatan Notebook, 22 Nisan Cuma günü ise Balıkesir Hiperstore’u teknoloji severlerin hizmetine açacak. Açılışla birlikte Türkiye genelinde 39 mağazaya ulaşacak olan Vatan Bilgisayar’ın yılsonuna kadar hedefi 70 mağazaya ulaşmak
 
Vatan Bilgisayar, 2011 yılı  hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarında hız  kesmiyor. Aynı hafta içinde bir gün arayla iki mağaza birden açacak olan Vatan Bilgisayar, 21 Nisan Perşembe günü Silivri Notebook, 22 Nisan Cuma günü Balıkesir Hiperstore açılışıyla birlikte Türkiye genelinde mağaza sayısını 39’a çıkaracak.
 
Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip olan ve 14 marka 140 notebook çeşidi  ile dikkat çeken Vatan Notebook’un ülke çapındaki 18’inci mağazası Silivri Notebook Mağazası’nın açılışına özel fiyatlarla televizyondan cep telefonuna, notebook’dan fotoğraf makinesine, yüzlerce çeşit ürün teknoloji tutkunlarına satışa sunulacak. 21 Nisan’da Vatan Silivri Notebook açılışının hemen ardından,  22 Nisan Cuma günü açılacak olan ve bin 200 metrekare kapalı alanda hizmet verecek olan Vatan Balıkesir Hiperstore’da ise yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesi açılışa özel fiyatlarla teknoloji severlerle buluşacak.

DİĞER HABERLER2014 yılının herkese sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyoruz.. Franchise&More
  10 Kasım
10 Kasım
Ulu önderi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz

İran´ın fast food ile imtihanı
İran´ın fast food ile imtihanı
Batılı franchise zincirleri İran´a giremiyor ama konseptleri girmiş bile
  UFRAD Franchise Akademisi başlıyor
UFRAD Franchise Akademisi başlıyor
Franchise Akademisi, franchise verenler için yegane bilgi kaynağı. 2013 programı 16 Kasım´da başlıyor
İLETİŞİM / REKLAM
info@franchise.com.tr

© 1997-2014 Franchise.com.tr - Tüm hakları saklıdır.
WEB YAZILIM / UYGULAMA
Microsom
ANASAYFA |   MARKALAR |   FIRSATLAR |   AVM |   BİLGİLER |   HABERLER İLETİŞİM ONLINE DANIŞMA