saatle sorun ya?ad?m

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Franchise.com.tr Forum Ana Sayfa -> Şikayetim Var
Yazar Mesaj
ebru

MesajTarih: 6 May 2010, 13:35    Mesaj konusu: saatle sorun ya?ad?m Alıntıyla Cevap Gönder

bir ay önce samsun ye?ilyrt al??veri? merkezinden tommy marka saat ald?m ve birçok sorun ç?kard? saatin içinde koca bir buhar yapt? kordonu hemen y?prand? geri kal?yor sürekli ben ayarl?yorum aç?kcas? sok so?udun bukadar iyi bir markada bunlar? ya?amak beni üzdü inan?n i?portadan alsam bukadar k?sa sürede bu kadar sorun ya?amazd?m.ald???m yere götürdüm ve bunu bir tüketici olarak bir ay oldu?unu ve bu saati istemedi?imi yerine ba?ka saatle de?i?tirmek istedi?imi söyledi?imde kabul etmediler ve fatura ve garanti belgeleriyle saati istanbula gönderdiler onbe? gün oldu ve hala süre yeterince ilerliyor ve ses ç?kmad? ben çok yo?un çal??an bir bayan?m servis servis gezecek ne vaktim var nede soka?a at?lacak param.lütfen bana yard?mc? olun bu saati istemiyorum .yerine ba?ka bir saat alay?m saatin gelece?ide yok böyleiyi bir markan?n böyle sorunlarla isminin lekelenmesi hiç ho? olmuyor.te?ekkürler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:    Önceki başlık : Sonraki başlık  
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Franchise.com.tr Forum Ana Sayfa -> Şikayetim Var Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız